Poštovane planinarke i planinari,
i ove godine Vam omogućujemo da putem našeg Društva naručite planinarski kalendar HPS ZA 2021., po cijeni od 30 kuna.

Ukoliko ste zainteresirani, molimo vas da se prijavite na mail hpdpapuk.vtc@gmail.com ili putem FB ili putem viber aplikacije.

Zbog epidemiološke situacije PREPORUKA JE DA uplatu za kalendare obavite putem net bankinga na račun Društva

IBAN: HR5324850031100215723

CROATIA BANKA

PRIMATELJ: HPD “PAPUK”

OPIS PLAĆANJA: NARUDŽBA PL.KALENDARA HPS 2021

IZNOS: 30 kuna (potrebno je dostaviti potvrdu o plaćanju)

Ako niste u mogućnosti to obaviti putem online bankinga, uplatu možete obaviti 5.11.2020. ČETVRTAK u prostoriji društva od 19 sati.

Uplatom na račun zaključujete narudžbu kalendara.

Prijave i uplate obavljaju se zaključno sa 8.11.2020.

O datumu isporuke kalendara biti ćete naknadno obaviješteni.

U nastavku je tekst preuzet sa https://www.hps.hr/vijesti/12736/iz-tiska-izasao-planinarski-kalendar-hps-a-za-2021/?fbclid=IwAR2yKEsSlx5PyUrovhIKB99rhmumuIA1TdZUHSMbWLMK34LsVtELk-T9tZoIz tiska je izašao atraktivan zidni kalendar HPS-a za 2021. godinu s odabranim fotografijama hrvatskih planina. Na svakoj se stranici, uz kalendarij za pojedini mjesec nalaze dvije fotografije – velika i mala. Autor svih fotografija je vodeći hrvatski planinarski fotograf Tomislav Marković, koji je hrvatskim planinarima već dobro poznat po iznimnim snimkama planinskih pejzaža. Format kalendara je 48 × 34 cm, a kao i prijašnjih godina, tvrda poštanska omotnica štiti kalendar od oštećenja na putu do naručitelja.
Kalendar se može naručiti putem web trgovine HPS-a, putem e-maila ured.hps@hps.hr ili na telefone HPS-a 01/48-23-624, 01/48-24-142.
Kao i proteklih godina, cijena kalendara je 35 kuna, a za narudžbe od 10 i više primjeraka preko planinarskih društava odobrava se popust od 20% (u društvu se sastavi popis i narudžbom društva naručuje se određeni broj kalendara, a HPS društvu potom šalje račun). U narudžbi je potrebno naznačiti način i adresu za dostavu. Ako se kalendar šalje poštom, u račun će biti uključeni i poštanski troškovi. Kalendar se može preuzeti i osobno u Uredu HPS-a u Kozarčevoj 22, uz primjenu epidemioloških mjera.
Zbog neizvjesnih epidemioloških okolnosti zidni kalendar za 2021. godinu ne sadrži plan akcija za iduću godinu, a informacija o planiranim aktivnostima će, kada se za to ispune epidemiološki uvjeti, biti prikupljene i objavljene u kalendaru akcija u Hrvatskom planinaru i na webu HPS-a.

Izvršni odbor HPD Papuk