organiziramo Planinarski izlet

Begovo Razdolje – vrh Kula (KT HPO 8.5., 1534 m)

11. 10. 2020. , nedjelja

POLAZAK ——— u 05:00 sati sa parkirališta ispred zgrade Županije u Virovitici
POVRATAK ——– oko 16:00 za Viroviticu
AKONTACIJA PRIJEVOZA —— 180 kn
autobus 30 sjedala moguće korekcije cijene ovisno o broju prijavljenih
PRIJAVE —– u tijeku kod Kristijana Paljara – 099 857 5717 najkasnije do 30. 9. 20.
UPLATA ——- srijeda, 30. 9. 2020., od 19:00 u prostoriji Društva
OPIS STAZE – Begovo Razdolje – Vrbovska poljana – pl. skl. “Jakob Mihelčić” (1460 m) – vrh Kula (KT HPO 8.5., 1534 m)
VRIJEME HODA ——– oko 4 sata
DUŽINA STAZE ——— oko 10 km
KONDICIJSKA ZAHTJEVNOST ——- UMJERENO TEŠKO;
TEHNIČKA ZAHTJEVNOST ———— NEZAHTJEVNO; hodanja, bez upotrebe ruku i pomagala
HRANA I PIĆE ——– Za vrijeme boravka na stazi iz ruksaka

NAPOMENA
Prijava bez uplate NE smatra se valjanom. Prijave se rangiraju prema redoslijedu uplata, a prednost pri prijavljivanju može se dati redovitijim ili sposobnijim članovima ili slično. Redoslijed prijava i konačan popis sudionika utvrđuje vodič. Ako prijavljeni član odustane od sudjelovanja, može si naći zamjenu, uz uvjete da je vodič s time suglasan. U slučaju odustanka sudionika od izleta novac se ne vraća.

Prijavom na izlet svaki pojedinac potvrđuje da je upoznat sa zahtjevima izleta, da ispunjava
zdravstvene, fizičke i tehničke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu, da ima uplaćenu članarinu HPS-a. Također potvrđuje da pristupa izletu na vlastitu odgovornost svjestan/svjesna opasnosti od mogućih nezgoda i ozljeđivanja te da u takvom slučaju neće ni na koji način teretiti Društvo niti vodiča. Sudionik je dužan tijekom izleta slušati upute vodiča. U slučaju loših vremenskih prilika ili drugih nepredviđenih okolnosti, vodič ima pravo promijeniti rutu ili otkazati izlet.

Vodiči Ana Tomac i Kristijan Paljar